28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2023 | 13,82 | 5 |
15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | O pohár Grešlové Mýto, M+Ž+DOR, 4. kolo ZNL | 15,86 | 3 |
23. 07. 2023 | Letohrad - Kunčice | Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 16,29 | 1 |
18. 06. 2023 | Čechtín | O pohár | 16,30 | 3 |
24. 06. 2023 | Plumlov | Pohár hejtmana Olomouckého kraje | 16,34 | 3 |
28. 05. 2023 | Výčapy | O pohár starosty SDH | 16,38 | 1 |
16. 09. 2023 | Budíkovice | O pohár starosty SDH | 16,42 | 1 |
09. 07. 2023 | Bransouze | O pohár starostky obce | 16,43 | 1 |
25. 06. 2023 | Radíkov | O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ | 16,51 | 5 |
15. 07. 2023 | Netín | Netín | 16,57 | 6 |
22. 07. 2023 | Letohrad - Orlice | Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 16,65 | 6 |
17. 06. 2023 | Petrovice | Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ | 16,69 | 7 |
03. 06. 2023 | Chotěmice | O pohár SDH Chotěmice | 16,72 | 8 |
13. 08. 2023 | Radonín | O pohár starostky obce | 16,74 | 2 |
02. 09. 2023 | Pšánky | O pohár Pšánky | 16,75 | 3 |
20. 05. 2023 | Štěměchy | O pohár obce Štěměchy | 16,86 | 1 |
20. 08. 2023 | Sokolí | Memoriál Luboše Švaříčka | 16,92 | 1 |
03. 09. 2023 | Zderaz | O pohár - Extraliga ČR v PÚ | 16,94 | 8 |
19. 08. 2023 | Stařeč | O pohár starosty SDH | 17,01 | 3 |
05. 08. 2023 | Budíkovice | O pohár starosty SDH | 17,06 | 11 |
16. 07. 2023 | Maršovice | Maršovice | 17,07 | 11 |
06. 08. 2023 | Miřetice | Miřetice-Chmelná | 17,18 | 7 |
12. 08. 2023 | Jakubov | O pohár starosty obce | 17,60 | 2 |
04. 06. 2023 | Tučapy | Memoriál | 17,85 | 19 |
23. 09. 2023 | Markvarec | 10.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce | 19,48 | 13 |
16. 09. 2023 | Český Rudolec | 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Čský Rudolec | 20,20 | 12 |
24. 06. 2023 | Kamenice nad Lipou | 4.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam. n/L (2B) | 22,75 | 12 |
08. 09. 2023 | Krasonice | Noční Krasonice | 27,07 | 15 |
09. 07. 2023 | Bransouze | O pohár starostky obce | NP | 22 |
19. 08. 2023 | Stařeč | O pohár starosty SDH | NP | 22 |
08. 07. 2023 | Batelov | 5. kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (2B) | NP | 21 |
22. 07. 2023 | Strmilov | 7.kolo PLPÚ / Noční soutěž o pohár starosty města | NP | 20 |
27. 05. 2023 | Dešná | 2.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (2B) | NP | 19 |
27. 05. 2023 | Dešná | 2.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (2B) | NP | 19 |
10. 06. 2023 | Heřmaneč | 3.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč (3B) | NP | 18 |
20. 08. 2023 | Sokolí | Memoriál Luboše Švaříčka | NP | 18 |
14. 05. 2023 | Jabloňov | O putovní pohár SDH Jabloňov | NP | 17 |
08. 09. 2023 | Krasonice | Noční Krasonice | NP | 16 |
09. 09. 2023 | Petrovice | Memoriál Josefa Honse | NP | 16 |
21. 05. 2023 | Myslibořice | O pohár starosty obce | NP | 16 |
22. 07. 2023 | Třebětice | 6,kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | NP | 16 |
27. 08. 2023 | Jasenice | Memoriál Jaroslava Tomka | NP | 15 |
02. 09. 2023 | Nová Včelnice | 8.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Nová Včelnice | NP | 13 |